Jak znaleźć ciekawy escape room?

Z grupą znajomych planujecie wizytę w jednym z polskich escape roomów? A może po prostu chcesz zorganizować niepowtarzalną randkę dla swojej ukochanej i zamierzasz zabrać ją tam, gdzie jeszcze nigdy w życiu nie była? Niezależnie od powodu – escape room zawsze będzie świetnym miejscem na zaznanie rozrywki w wolnym czasie. Teraz tylko postaraj się wybrać jak najlepszy pokój. Wybór masz olbrzymi, dlatego nic dziwnego w tym, że jeszcze na nic konkretnego nie zdołałeś się zdecydować.

Internet stanie się twoim najlepszym doradcą. W końcu zawsze, gdy nie potrafisz się na coś zdecydować – zamierzasz coś kupić lub dokądś wyjechać – od razu odpalasz kompa lub zerkasz na telefon i odnajdujesz w sieci potrzebne ci informacje. Teraz możesz postąpić dokładnie tak samo. Znajdź escape room Warszawa ranking, który szereguje pokoje zagadek pod względem uzyskiwanych przez nie ocen. Użytkownicy sami wpływają na to, który pokój zagadek trafi na pierwsze miejsce listy. Po każdej odbytej grze mogą wejść na stronę z rankingiem, odnaleźć w nim wybrany escape room i od razu wystawić mu ocenę, a także napisać pod nim komentarz, by podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. Zwróć więc uwagę na te wszystkie wpisy. Odwiedzaj wyłącznie te najlepsze escape roomy, by nie tracić swojego cennego czasu.

Pamiętaj jednak, że te opinie są zawsze subiektywne, a ludzie mają różne gusta i różne oczekiwania względem pokojów zagadek. Może więc zdarzyć się tak, ze wraz ze znajomymi będziecie świetnie bawić się w escape roomie, który na stronie jest kiepsko oceniany.