Nie da się ukryć, miło jest usłyszeć w sklepie albo u fryzjera muzykę płynącą z głośników. Faktem jest, że w znacznym stopniu uprzyjemnia to pobyt w danym miejscu. Niestety z odtwarzaniem muzyki w miejscach publicznych jest pewien problem – czyniący to powinien wnieść niemałą opłatę na konto ZAiKSu.

Jest to dość nieprzyjemne, gdyż może pochłonąć dużą ilość pieniędzy, ale z drugiej strony nie da się ukryć, że głucha cisza nie jest zbyt przyjemna. Czy istnieje więc rozwiązanie, która pozwala odtwarzać muzykę, a jednocześnie umożliwia niewnoszenie opłat? Istnieje – jest to Muzyka bez ZAiKS. Dzięki niej nie trzeba płacić za odtwarzaną muzykę. Oczywiście nie ma róży bez kolców – w większości ta muzyka nie będzie wykonywana przez znanych wykonawców, tym niemniej w przypadku czegoś co ma jedynie przygrywać w tle nie ma to aż takiego znaczenia.

Dlatego też warto skorzystać z tej propozycji, gdyż pozwoli to uprzyjemnić klientom spędzanie czasu i jednocześnie nie będzie dużo kosztować. I wilk jest syty, i owca cała.