Chociaż na rynku nieruchomości i wykończenia wnętrz dominują dzisiaj zlecenia mocno minimalistyczne i nawiązania do stylu skandynawskiego ? nie brakuje także starszych pokoleń, które nadal chcą urządzać swoje lokale w bardziej archaicznym i nieco sentymentalnym stylu. Idealnym pomysłem dla nich mogą być oświetlenie Aquaform, które sprawdzają się właśnie w takich klasycystycznych wnętrzach ? bardziej obszernych, gdzie nie jest problemem ustawienie zbyt wielu ciężkich dodatków.
Lampy Philips uznać można według nowoczesnych standardów za dość toporne, ponieważ są często wzorzyste, a każdy z elementów takiej lampy został wykonany z odpowiednią starannością ? czasem nawet ręcznie. W związku z tym firma Eglo jest wysoko ceniona przez sprzedawców oraz fachowców i chętnie wybierana przez świadomych konsumentów, którzy wiedzą, że lampy tej produkcji bardzo rzadko się psują i ulegają uszkodzeniom.
Najważniejsze cechy produktów z tej linii to zastosowanie absolutnie czołowych materiałów. Dzięki sięganiu wyłącznie po najlepsze tworzywa i surowce, firma gwarantuje sobie prestiż, a klientom satysfakcję z działającej przez wiele lat bez zarzutu lampy.