Często widzę, że faceci nadskakują dziewczynie tylko dlatego, że jest piękna. Starają się oni za wszelką cenę jej przypodobać i utrzymać u swojego boku.

Jasne – pięknej dziewczyny będą zazdrościli Ci koledzy. Dodatkowo: piękna dziewczyna jest marzeniem niemal każdego chłopaka. Szukają oni porad i często sami wymyślają sposoby jak poznać dziewczynę taką, by była piękna i chciała z nimi być. Kiedy już uda im się taką dziewczynę poznać i namówić na spotkanie – skaczą wokół niej i dmuchają jak na jajko.

Za wszelką cenę starają się wtedy ją przytrzymać u swojego boku i spełniają każde zachcianki. Często bywa też i tak, że zastanawiają się już od pierwszego spotkania, w jaki sposób mogą ją w sobie rozkochać.

Zupełne nieporozumienie! Nie rozumiem, jak można tak szybko i pochopnie angażować się w jakąkolwiek relację z kobietą, tylko dlatego że jest ładna. Zawsze (po prostu zawsze) zanim pomyślisz w ogóle o związku i o angażowaniu się – upewnij się, że ta dziewczyna jest tego warta.

Jeśli swoja decyzję opierasz tylko i wyłącznie na wyglądzie dziewczyny, to czeka Cię w przyszłości trudna przeprawa. Ona bardzo szybko zauważy, że zrobisz wszystko, by zgodziła się z Tobą spotkać. Bardzo szybko zacznie tę sytuację wykorzystywać – będzie stosowała gierki i uniki. W efekcie – Ty poświęcisz bardzo dużo. Całkiem możliwe, że zaangażujesz się jeszcze bardziej. Natomiast ona nie będzie z siebie dawała zupełnie nic, a będzie tylko i wyłącznie brała. Czy faktycznie o takiej dziewczynie marzysz? Pomyśl o tym, zanim zdecydujesz się następnym razem napalić na kobietę tylko i wyłącznie ze względu na jej wygląd.