przeprowadzki (6)O czym należy pamiętać podczas przeprowadzki
Jeśli właśnie kończysz budowę domu i planujesz przeprowadzkę, to jest parę rzeczy, o których koniecznie musisz wiedzieć. Spis najważniejszych informacji znajdziesz w tym tekście.
Przede wszystkim pamiętaj o tym, by odpowiednio zabezpieczyć meble. Podczas wynoszenia mogą się uszkodzić, np. przez to, że obiją się o jakąś ścianę. Uważaj, żeby nie zrobić dziury w swoim starym mieszkaniu. To obniży jego wartość. Jeśli z kolei coś takiego przydarzy Ci się w nowym domu? Poczujesz jakby pękło Ci serce?
Kolejna sprawa: zatrudnij firmę specjalizującą się w przeprowadzkach. Podczas przeprowadzki będziesz mieć wystarczająco dużo na głowie, nie musisz się jeszcze dodatkowo zajmować przenoszeniem i wynoszeniem mebli ani ich transportem. Wyobrażasz sobie, jakbyś wyglądał, wioząc swoją kanapę na dachu samochodu?
I ostatnia sprawa: opisuj kartony i pojemniki. Nie ma nic gorszego niż szukanie czajnika, gdy nie wiesz, gdzie go szukać pośród sterty innych pudełek. Wydaje Ci się, że wiesz, gdzie co było, jednak panowie od przeprowadzek nie będą się bawili w subtelności. Położą kartony w najbliższym możliwym miejscu.