Jakiś czas temu widziałem w telewizji kanał opowiadający na temat sportów ekstremalnych. Opowiadali o tych kolesiach, co skaczą po kamieniach i przeszkodach na fachowych motocyklach; o ludziach, którzy spadają w wielkiej kuli na złamanie karku z góry po rynnach, o tych co skaczą na bungee i kilku innych.

Wśród tego wszystkiego znaleźli tez czas na jazdę wyczynową quadami, jak to najczęściej bywa w błocie. Pewnie dlatego, że jest najbardziej widowiskowa i emocjonująca.

Rzeczywiście, oglądając zawody tak się rozemocjonowałem, że poszedłem do znajomych na dole z reklamy Quady Warszawa dowiedzieć się, ile kosztuje taka wypożyczalnia quadów. Tzn. ile kosztuje wypożyczenie quada na jeden dzień. Źle się wyraziłem 🙂

Okazało się, że to niewysoka kwota, więc skorzystałem żeby poczuć się chociaż przez chwileczkę, tak jak ci herosi z telewizji. Firma ta dowiozła mi nawet quada na miejsce, które wskazałem w formularzu zamówienia. Olbrzymia, piękna łąka i tylko ja i quad na niej. Szalałem tak dobre 4 godziny nim całkowicie straciłem słuch i kompletnie zmęczony wróciłem do domu. Sporty ekstremalne to jest to!