Jakiś czas temu oglądałem w telewizji kanał traktujący o sportach ekstremalnych. Opowiadali o tych kolesiach, co skaczą po skałkach i przeszkodach na specjalistycznych motocyklach; o ludziach, którzy zjeżdżają w wielkiej kuli na złamanie karku z góry po rynnach, o tych co skaczą na bungee i kilku innych.

Wśród tego wszystkiego znaleźli tez czas na jazdę wyczynową quadami, jak to najczęściej bywa w błocie. Pewnie dlatego, że jest najbardziej widowiskowa i emocjonująca.

Rzeczywiście, oglądając zawody tak się podnieciłem, że poszedłem do znajomków na dole z reklamy Quady Warszawa dowiedzieć się, ile kosztuje taka wypożyczalnia quadów. Tzn. ile kosztuje wypożyczenie quada na jeden dzień. Źle się wyraziłem 🙂

Okazało się, że to niewysoka kwota, więc skorzystałem żeby poczuć się chociaż przez moment, tak jak ci mastachowie z telewizji. Firma ta dowiozła mi nawet pojazd do punktu, które wskazałem w formularzu zamówienia. Olbrzymia, piękna łąka i tylko ja i quad na niej. Szalałem tak dobre 4 godziny nim całkowicie straciłem słuch i kompletnie zmachany wróciłem do domu. Sporty ekstremalne to jest to!