Urodziny w escape roomie

Urodziny są tak wyjątkową okazją, że warto przeżyć je w nietypowym miejscu, robiąc to, czego jeszcze nigdy w życiu się nie robiło. A zwłaszcza gdy chodzi o celebrację osiemnastki bądź innego pełnego wieku, który jest symbolem ukończenia pewnego etapu w życiu i rozpoczęcia nowego. No to w jakim miejscu warto by było przeżyć ten wyjątkowy dzień? Coraz częściej tego typu imprezy odbywają się (przynajmniej częściowo) w pokojach zagadek. Urodziny w escape room Warszawa to naprawdę doskonały pomysł – i dla dzieci, i dla dorosłych.

Ta forma przeżywania ukończenia kolejnego roku życia jest w Polsce coraz bardziej popularna. Stała się wręcz powszechna. Nikogo już nie dziwi zaproszenie do escape roomu na urodziny, gdyż w tych pokojach zabawek organizuje się obecnie przeróżne wydarzenia – począwszy od imienin, kończąc nawet na imprezach firmowych czy integracyjnych. W escape roomie każdy może świętować swój wielki dzień. A jeśli uczestników zabawy jest więcej, wystarczy wynająć kilka escape roomów, aby wszyscy mogli bawić się w tym samym czasie – wcześniej należy ich tylko podzielić na mniejsze, zazwyczaj trzy bądź czteroosobowe grupy.

Jako że pokoje zagadek są teraz mocno rozchwytywane i potrafią być rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem, warto wcześniej zaplanować urodziny w escape room Warszawa, by nie dopuścić do sytuacji, w której okaże się, że nie ma już żadnych wolnych miejsc. Dobra organizacja to w końcu podstawa. Taki escape room najlepiej wynająć przynajmniej na tydzień przed zaplanowaną imprezą.