Prawdopodobnie nie uśmiecha się nam wydawanie ogromnych pieniędzy za jednym zamachem. Przez to z wielkim bólem serca przygotowujemy uroczystość weselną, obawiając się, że po niej nie pozostanie nam nic na koncie bankowym czy w naszym portfelu. Jeżeli jednak jej częścią rozrywkową staną się praktycznie darmowe atrakcje, upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu.

Pierwszą taką atrakcją będzie chociażby Fotograf ślubny Wrocław. Oczywiście mu musimy zapłacić, ale zrobimy to jeden raz, uzyskując fantastyczne rzeczy. Sami jesteśmy w stanie przygotować natomiast rozmaite zabawy weselne, konkursy czy pokazy. Namówmy do nich wszystkich gości, już za sam udział oferując im pewne nagrody. Jeżeli na naszym weselu wszystkim towarzyszyć będą procentowe trunki, każdy z ogromną śmiałością podejmie się przeróżnych wyzwań.

Spróbujmy zatem wykreować tanią i rozrywkową uroczystość weselną. Da się to zrobić, bo już wiele par młodych osiągnęło ten cel. Możemy do nich dołączyć, dbając o swój budżet i jednocześnie o swoich gości.