Obok agencji hostess na rynku pojawiły się także nieco inne usługi skierowane w stronę organizatorów eventów i innych imprez biznesowych. Chodzi tutaj o fordanserki. Ich zadaniem jest przede wszystkim towarzyszenie gościom w czasie tańca i zachęcenie uczestników imprezy do wyjścia na parkiet. Dlaczego warto wynająć na biznesową imprezę takie tańczące hostessy? Jakie korzyści płyną z ich obecności?

Fordanserkami są uśmiechnięte, żywiołowe, bardzo energiczne i przepełnione pozytywną energią dziewczyny. Potrafią one stworzyć odpowiedni klimat imprezy, zachęcić wszystkich gości do zabawy i sprawić, że poczują się oni swobodnie na parkiecie. Często tańczące hostessy wyciągają na parkiet nawet największych ponuraków.
Obecność fordanserek doskonale sprawdzi się na imprezach z przewagą panów. Stanowią one parę do tańca, nie pozwalają na imprezową nudę.
Fordanserki poprowadzą również różne konkursy i zabawy, które wszystkim uczestnikom imprezy dostarczą dużo śmiechu. Hostessy mogą być ubrane w różnym stylu pasującym do motywu przewodniego uroczystości.