rp_nieruchomosci53.jpgJeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego mieszkania i stoisz właśnie przed koniecznością umeblowania go – koniecznie przeczytaj kilka poniższych wskazówek.

Na początku musisz zdecydować czy będziesz urządzał mieszkanie samodzielnie, czy też skorzystasz z porad fachowca. Jeśli architektura wnętrz nigdy nie była Twoją mocną stroną, powinieneś rozważyć zatrudnienie projektanta. Dekorator wnętrz to osoba, która pomoże Ci nie tylko wybrać odpowiedni kolor farb na ściany, ale też zajmie się zakupem wszystkich mebli. Ponadto fachowiec ten zadba również o dodatkowe oświetlenie pomieszczeń, co jest szczególnie ważne w przypadku łazienek lub aneksów kuchennych bez dostępu światła dziennego. Dekorator – jako absolwent kierunku architektura wnętrz jest osobą, która zadba o każdy szczegół i sprawi, że Twoje mieszkanie będzie nie tylko ładne i przytulne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Dlatego – zanim zaczniesz kupować przypadkowe meble i tapety, zastanów się czy nie lepiej będzie zdecydować się na zatrudnienie architekta wnętrz.