Jak wybrać najlepszy escape room?

Wizytę w nowym mieście możesz od razu połączyć z wizytą w escape roomie. Zwiedzanie obcych okolic samo w sobie jest oczywiście całkiem atrakcyjne i przyjemne, ale gdy oglądanie zabytków totalnie wymęczy już całą twoją ekipę, skierujcie swoje kroki w stronę najpopularniejszych escape roomów, w których odrobinę się rozluźnicie i nabierzecie energii na dalszą eskapadę.

Na pewno chcielibyście od razu trafić na ten najlepszy escape room w Warszawie i choć proste to nie będzie, to jesteście w stanie zrealizować swój plan. Skorzystajcie tutaj z pomocy Internetu. Nawet jeśli nie pomyśleliście o tym wcześniej i nie zaplanowaliście w stu procentach całej wycieczki, na pewno macie przy sobie swoje smartfony i dostęp do Internetu, dzięki czemu w dowolnym miejscu możecie włączyć sobie ranking najlepszych escape roomów w Polsce. Szukajcie oczywiście tylko tych, które działają w mieście, w jakim obecnie się znajdujecie. Patrzcie na opinie i czytajcie komentarze, by zobaczyć, jak inni gracze oceniają konkretne placówki. Tak naprawdę ten najlepszy escape room w Warszawie będzie mógł się pochwalić brakiem jakiejkolwiek krytyki. Nawet w Polsce istnieją takie pokoje zagadek, które podobają się dosłownie wszystkim.

Pamiętajcie też koniecznie, by wybór pokoju uzależnić od waszych umiejętności, poziomu zaawansowania, zainteresowań, a nawet… znajomości siebie nawzajem! W escape roomach najważniejsza jest bowiem dobra współpraca. Jeżeli więc nie znacie się zbyt dobrze, powinniście wybrać się raczej do tych najprostszych pokojów zagadek, by szybko to zmienić.