Planujemy wizytę w escape roomie

Zabawa w escape roomie stanie się najprzyjemniejsza, gdy dokładnie ją zaplanujemy. Pomyślmy o wszystkim, by zaskoczyć mogły nas już wyłącznie zagadki. Dobra organizacja to przecież podstawa w przypadku korzystania z niecodziennych rozrywek.

Krok pierwszy będzie polegać na skompletowaniu drużyny. Nawet pozornie najlepszy escape room Warszawa może nam się totalnie nie spodobać, jeżeli udamy się do niego z ludźmi, których w ogóle nie znamy albo z którymi nie potrafimy dobrze współpracować. Oczywiście nie chodzi tu o to, że od razu musimy namawiać do zabawy wyłącznie najmądrzejszych znajomych. W escape roomach różne umiejętności mogą mieć znaczenie. Czasem ważniejsza od wiedzy ogólnej potrafi być zdolność do obserwacji i dostrzegania drobnych niuansów.

Teraz, gdy ekipa do zabawy jest już zebrana, czas na wybranie miejsca, w którym ta zabawa się odbędzie. Wybór jest ogromny, ale jak sami dobrze wiemy, im więcej miejsc mamy do wyboru, tym trudniej o podjęcie ostatecznej decyzji. Urządźmy więc małą burzę mózgów. Zbierzmy wszystkich członków ekipy w jednym miejscu i razem z nimi zacznijmy przeglądać poszczególne escape roomy przez Internet. Możemy też pójść na łatwiznę i od razu zarezerwować najlepszy escape room Warszawa. Uzyskał on pierwsze miejsce w rankingu zrzeszającym wszystkie polskie pokoje zagadek.

Zabawa to jedno, ale by była naprawdę udana, musimy też zapoznać się z jej regulaminem. Nie łammy żadnych zasad. Bezpieczeństwo zawsze powinniśmy przecież stawiać na pierwszym miejscu.