Od dłuższego czasu czegoś w życiu mi brakowało, chodziłem niezbyt zadowolony i twierdziłem, że wiele rzeczy nie dzieje się po mojej myśli. Narzekałem na problemy w pracy, domu i wiele, wiele innych. W końcu po rozmowie z przyjacielem doszedłem do wniosku, że tak naprawdę jestem wypalony.

Długo zastanawiałem się czy to możliwe, rozmyślałem, że przecież w pracy jestem doceniany, żona nie robi mi codziennie awantur i wydawałoby się, ze wiodę raczej szczęśliwe życie. Kiedy jednak zastanowić się nad tym nieco głębiej, zaraz może się okazać, że faktycznie… Codziennie, od sześciu lat wykonuję te same zadania bez szansy na awans… Wracam do domu, w którym czeka żona, ani ja, ani niestety ona – nie robimy się młodsi.

W końcu wpisałem do przeglądarki internetowej „czarter Chorwacja”. Może mój nieco lepszy humor to tylko złudzenie i jeszcze się wszystko zmieni, kiedy pojadę na miejsce, jednak póki co jestem szczęśliwy. Oczami wyobraźni jestem już na plaży, z wyłączonym telefonem, popijam drink i opalam się w promieniach słonecznych.