Zabawa na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł. W plenerze można zaplanować wiele ciekawych wydarzeń. Przedsiębiorstwa, których główną działalnością jest organizacja imprez plenerowych, w zanadrzu mają różne propozycje i scenariusze, które z powodzeniem sprzedają swoim klientom. Obecnie modne są przyjęcia w stylu western. Temat ten daje olbrzymie pole do popisu i jest bardzo uniwersalny. No bo kto nie lubi klimatów rodem z dzikiego zachodu?

Impreza w stylu western jest idealna na plener. Otwarta przestrzeń dalej wiele możliwości. W zależności od wieku uczestników, zaproponować można różne rodzaje atrakcji. Na pewno sprawdzą się ogniska, w których będzie można podpiekać przekąski – kiełbaski, mięso, chleb. Osoby odpowiadające za catering mogą być ubrane tematyczne – w indiańskie lub kowbojskie stroje. Uczestnicy również otrzymać mogą jakiś element stroju, a na przykład westernowy kapelusz lub pióropusz.

Kluczowym elementem takiej imprezy mogą być zabawy i konkursu w oparciu na dwie grupy rywalizujące ze sobą – kowbojów i Indian. Do tego dojść mogą takie atrakcje jak strzelanie do tarczy z łuku, rozpalanie ogniska za pomocą tradycyjnych metod, jazda na koniach lano na kucykach.

Impreza w takiej tematyce doskonale sprawdza się jako wydarzenie firmowe lub urodzinowe, dla grupy osób w liczbie od 20 wzwyż.